THE درب اتوماتیک DIARIES

The درب اتوماتیک Diaries

The درب اتوماتیک Diaries

Blog Article

شرکت مدرن درب با تامین و توسعه محصولات نوین اکسس کنترل و ارایه خدمات و گارانتی با اعتقاد به ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان از طریق توسعه پیوسته و پایدار و ارایه محصولات کارا و پیشرو با تکیه بر نیرو همت انسانی دانا و توان افزار و همچنین استفاده از دانش و فن آوری سرآمد، ماموریت خود را تسط بر بازار های داخلی و حضور هدفمند در بازارهای جهانی از طریق ارایه خدمات متمایز و به موقع همراه با جلب رضایت ذینفعان می داند.

بهترین جک درب پارکینگ اتوماتیک کدام است؟ در میان برند های متعدد جک های پارکینگی دچار سردرگمی شده اید؟ نمی دانید کدام جک برای ساختمان شما مناسب است؟

درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدی یا درب کشویی چه مزایایی دارد؟

امروزه درب اتوماتیک در اکثر ساختمان‌ها به کار می‌رود. تنوع محصول، کیفیت و کارایی مطلوب باعث شده است که تمام افراد از این تولید نوین استقبال کنند. البته این تنوع مشکلاتی را نیز ایجاد کرده است.

نکات مهمی که در نصب درب شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای اتوماتیک درب اتوماتیک باید به آن توجه داشت!

درب های اتوماتیک مدرن درب شرکت مدرن درب با بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع دربهای اتوماتیک (کرکره – شیشه ای – پارکینگی) همچنین سیستم های حفاظتی و کنترل تردد و با کادری مهندسی در ایران می باشد.

بیوگرافی امیرمهدی ژوله و همسرش + عکس های امیرمهدی ژوله + مصاحبه و اینستاگرام

موتور به کار رفته در پکیج کورما دارای مشخصاتی به شرح ذیل می باشد:

درب شیشه ای اتوماتیک همه دسته‌بندی‌های درب شیشه ای اتوماتیک

در سنسور مادون قرمز درب اتوماتیک شیشه ای از نور مادون قرمز برای عملکرد باز و بسته شدن درب استفاده می‌شود.

هنگامی که متحرک به درب نزدیک می‌شود، خط فرضی که توسط نور مادون قرمز شکل گرفته است، شکسته درب اتوماتیک می‌شود و درب باز می‌شود.

برندی که از آن درب شیشه ای خریداری می‌ کنید نیز تعیین کننده قیمت می باشد.

سهولت استفاده و نگهداری: درب‌های پیشرفته امروزی با بالاترین استانداردهای کیفیتی و ایمنی تولید می‌شوند در نتیجه با نصب درست آ‌ن‌ها و کمی مراقبت منظم تا سالیان سال می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

وقتی روبروی در می ایستیم، سنسورها سیگنالی را به درهای اتوماتیک می فرستند. اینگونه می دانند که باز شوند.

Report this page